Kentutza`s brides Joi, 28 Mar 2024, 19:23
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Kentutza`s Bride » Vestimentatie » Cu cine mergem in cautarea rochiei mult visate?
Cu cine mergem in cautarea rochiei mult visate?
kentutzaDate: Sambata, 29 Nov 2008, 16:49 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Din experientele apropiatilor stiu ca de obicei soacrele si mamele se ofera sa acompanieze viitoarea miresica la cumparaturi insa, oare nu e asta o greseala?gusturile nu se discuta insa ele ar putea avea o oarecare influenta asupra ta si astfel ai ajunge acasa cu rochia nepotrivita si cu o mare durere de cap.Voi cu cine ati mers in cautarea rochiei sau la cine v-ati gandit sa va insoteasca la cumparaturile cele mai importante din viata dumneavoastra? dry
 
cellya25Date: Marti, 02 Dec 2008, 11:22 | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: Offline
Eu personal o sa merg cu viitorul sot si poate cu o prietena, in nici un caz cu soacra, mai ales ca mergem in alt oras pt cautarea vestimentatiei....
 
kentutzaDate: Marti, 02 Dec 2008, 14:42 | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
pai..cred ca asa e cel mai bine.inprimul rand trebuie sa-i placa si lui si soacra...hmm..nu ma risc!!!!! :'(
 
rocsanyk3Date: Marti, 02 Dec 2008, 15:44 | Message # 4
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu am fost cu sora mea....si mirele nu a vazut rochia pana in ziua nuntii....a mers si el cu noi la cumparaturi dar a ramas in urma se uita la alte chestii....i-am aratat doar culoarea.... si a fost foarte emotionat cand m-a vazut... avea lacrimi in ochi...si-mi spunea incontinuu cat de frumoasa sunt..... happy
 
kentutzaDate: Marti, 02 Dec 2008, 21:21 | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
hmmm..ce bine biggrin insa mie mi-ar placea sa o vada pentru ca e putin c-am sclifosit si sa nu aibe vreo surpriza naspa...si nu mi-ar placea pentru ca vreau sa fie surprins biggrin ...eu nu am surori si nici prietene....fiind plecata din tara...am pierdut legatura cu toata lumea si ma voi duce la cumparaturi cu mama cred...sau cu iubi meu biggrin da tot e bine tongue ...abia astept
 
Maria_InesDate: Miercuri, 03 Dec 2008, 01:17 | Message # 6
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
Eu voi merge cu o prietena buna, dar voi tine cont si de ceea ce ii place iubitului meu. Nu vreau sa nu ii placa rochia. Oricum, il voi lua si pe el sa isi dea cu parerea. Ce imi pare rau e ca imi tot spune: Daca tie iti place, imi place si mie. Stiu ca vei face alegerea potrivita! ... ufff... urasc asta smile
 
cellya25Date: Miercuri, 03 Dec 2008, 16:11 | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: Offline
Daca mirele nu vede rochia pana in ziua nuntii....si atunci are un soc ca nu-i place???valeu ce ne facem? Eu zic sa ii luam si pe ei ...e importanta parrerea lor ..zic eu
 
Maria_InesDate: Miercuri, 03 Dec 2008, 21:44 | Message # 8
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
da, asa e, ar fi bine sa ii luam si pe ei. dar ce ne facem daca lor nu le place sa mearga? al meu nu e prea incantat cand trebuie sa mearga la cumparaturi cu mine. bine-nteles. nici mie nu imi place sa merg cu el la cumparaturi: e mai rau ca noi. Nimic nu ii convine, totul i se pare ca nu ii sta bine... smile
 
kentutzaDate: Miercuri, 03 Dec 2008, 21:50 | Message # 9
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
atunci cred ca am gasit solutzia..mergem cu o alta persoana..mama, soacra, prietena...si cand credem ca am gasit ceva pe placul nostru il sunam sa ni se alature biggrin ce ziceti??
 
AndreeaLucaDate: Joi, 04 Dec 2008, 13:34 | Message # 10
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: Offline
sotul meu nu vrut sa o vada pana in ziua nuntii cand a venit cu alaiul sa ma ia de la mama....dar a fost super incantat si emotionat.....

Added (04 Dec 2008, 13:34)
---------------------------------------------
am uitat sa va spun am fost cu socrela cand am cumparat-o si a fost instruita de fi-sa sa se abtina si a facut asta cu o mare greutate...dar a facut-o.... biggrin biggrin

 
kentutzaDate: Joi, 04 Dec 2008, 21:18 | Message # 11
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
ce bine de tine..eu nu ma risc!!!nici moarta!!!! tongue
 
Maria_InesDate: Joi, 04 Dec 2008, 22:24 | Message # 12
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (kentutza)
ce bine de tine..eu nu ma risc!!!nici moarta!!!!

De ce? Tzi-e frica de soacra-ta? sau nu ai incredere in gusturile ei? evil fear

 
kentutzaDate: Sambata, 06 Dec 2008, 22:15 | Message # 13
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
nu mie frica de ea..insa n-am chef sa scoata flacari pe nari prin magazin wacko
 
rocsanyk3Date: Sambata, 03 Jan 2009, 01:53 | Message # 14
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Eu cred ca fiecare mireasa isi cumpara rochia astfel incat sa-i stea bine, sa o avantajeze si sa fie cea mai frumoasa. Nu vad de ce nu i-ar place mirelui... ii pueti arata modele de rochii pe calculator si va faceti o idee despre ceea ce ii place.... eu n-am avut stres in privinta asta ... la urma urmei se insoara cu persoana nu cu rochia ... si-asa o porti doar o seara ... asta nu inseamna ca poti arata ca o sperietoare.... wacko
 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 00:32 | Message # 15
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
eu am fost pe la magazine...mia placut una singura(cea care am cumparato) am rugato sa o puna deoparte..apoi l-am sunat pe w si am probato de fatza cu el...i-a placut atat de mult ca ma convins sa o cumpardoar din priviri...e f frumoasa...bine poate nu e insa...simt ca afost facuta pentru mine...sunt f fericita...
 
Forum » Kentutza`s Bride » Vestimentatie » Cu cine mergem in cautarea rochiei mult visate?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz