Kentutza`s brides Joi, 28 Mar 2024, 19:51
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » lucruri pe care am uitat sa le facem in ziua nuntii!!!!
lucruri pe care am uitat sa le facem in ziua nuntii!!!!
rocsanyk3Date: Duminica, 04 Jan 2009, 04:12 | Message # 1
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Oricat de bine ne-am pregati si oricat de multe liste si agende am avea e imposibil sa nu uitam ceva si sa ne aducem aminte dupa nunta.

Eu am uitat
* sa-i dedic lu tata ¨fetele lu tata¨ cand au dat darul ca s-a bagat mirele repede in seama si i-a spus sa cante are mama 2 baieti pentru maicasa si am uitat ..oricum nu mai avea sens dupa asta ca a dat banii si maicasa si nu ma mai puteam intoarce
*sa le spun la bucatarese sa taie tortul acolo de fata cu invitatii...era asa de mare si de frumos cu o fantana de sampanie de unde trebuiau sa se serveasca invitatii si ele l-au dus in bucatarie .... tin sa precizez ca s-a terminat tot tortul ca prin minune dupa ce au servit in sala*sa merg pe la fiecare masa si sa ciocnesc cu invitatii
*nu mi-a facut fotograful poze cand dansam valsul mirilor.... au fost 2 si amandoi ne-au filmat... unul numai pe noi iar celalalt pe nasi si parinti si a pus 2 imagini pe video a iesit frumos dar vroiam si poze cand s-a dat drumu la baloane deasupra noastra

cam atat imi aduc aminte acum....

 
kentutzaDate: Sambata, 10 Jan 2009, 21:17 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
pai vad ca au fost lucruri destul de importante....faza e ca eu sunt c-am perfectionista si nu prea cred ca am sa uit de fazele astea insa e bine de reamintit si specificat... cool

oricum nu te mai plange aiavut o nunta de vis...cu sau fara lucrurile uitate...

 
rocsanyk3Date: Duminica, 11 Jan 2009, 06:29 | Message # 3
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
asta asa e nu ma mai plang gata .....
cei prezenti sau cei apropiati nu si-au dat seama...nici eu nu mi-am dat seama atunci seara ...m-am simtit extraordinar si eram fericita ca a iesit totul perfect, nu au fost interventii neplacute , dar eu care am programat tot cu agendele si carnetelele mele ..... cand am mai dat o privire peste lista dupa nunta am descoperit astea .... oricum a fost frumos si distractiv si fara astea ....
 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 23:03 | Message # 4
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
mai este pana in ziua nuntii dar sper sa nu uit nimic important...cum ar fi...sa uit mirele acasa biggrin si soacra inchisa in beci biggrin
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:43 | Message # 5
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
erau sa mai uite de uchet la mine...... am dat comanda la florarie si trebuia sa se duca mirele la 2 s-a dus cineva pe la 3 dupa el angry il spargeamdaca nu imi aducea buchetul......
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:45 | Message # 6
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin asa rocsanyk3 musca din el...daca il lasi ti se urca in cap dupa aceea biggrin
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:59 | Message # 7
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
barbatii astia fara femei isi uita si capul biggrin
 
kentutzaDate: Joi, 15 Jan 2009, 00:31 | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin asa e
 
rocsanyk3Date: Sambata, 17 Jan 2009, 02:42 | Message # 9
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
ce bine ca avem un site al nostru..... toate suntem fortzoase si ne facem legea in casa ...noi suntem miezul.... ..... n-avem treaba ----poate nu gasesc barbatii adresa site-ului ca nu ne mai cumpara nimic wacko
 
kentutzaDate: Duminica, 18 Jan 2009, 01:42 | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
hahahahahaha.....pai sa speram biggrin ca altfel sa dus si bluzita de nuj unde si machiajurile de firma si ...tot...ehh..lasa ca iarta...lacrimile unei mefei pot mai mult decat un intreg discurs de iubire si iertare biggrin
 
rocsanyk3Date: Duminica, 18 Jan 2009, 16:55 | Message # 11
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu nu ajung la lacrimi decat in cazuri extreme ... e planul de urgenta:bag: ..... fac o fata de suparata pe care doar eu o stiu dry si cum nu-i place sa ma vada suparata tot el cedeaza .... nu vb cu el si la tot ce ma intreaba raspund ca ¨nu stiu fa cum vrei¨ ¨lasa-ma-n pace huh ¨ book .... si-mi gasesc alta treaba .... angel
 
eduarda_83Date: Duminica, 18 Jan 2009, 22:28 | Message # 12
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
eu spun ca nu ma intereseaza... biggrin ...si eventual ma pun sa dorm sau plec in alta camera...
 
rocsanyk3Date: Luni, 09 Feb 2009, 23:20 | Message # 13
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
ce ma enerveaza la el e ca ma face sa rad ... ma fac ca sunt suparata pe el si nu rezist cateva minute ca deja face o gluma si nu mai pot sta serioasa....
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:22 | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
pe mine ma scoate din sarite asta...sau ne certam si incep sa rad...nu pot sa ma opresc...dupa aceea imi vine sa-mi smulg parul din cap..pt ca daca ma vede razand zice ca vb la panarama si nu ma ia in serios..
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » lucruri pe care am uitat sa le facem in ziua nuntii!!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz