Kentutza`s brides Sambata, 20 Apr 2024, 08:54
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » PETRECEREA BURLACITELOR!!!!!!!!! Cea mai distractiva noapte!
PETRECEREA BURLACITELOR!!!!!!!!! Cea mai distractiva noapte!
rocsanyk3Date: Sambata, 03 Jan 2009, 04:53 | Message # 1
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Cum v-ati distrat la petrecerea burlacitelor sau daca nu sunteti casatorite... ce planuri diabolice aveti?

Added (03 Jan 2009, 04:53)
---------------------------------------------
Am sa va povestesc ce-am facut eu la petrecerea burlacitelor.....M-am armat cu fluiere, picturi pentru fata, goarne, bautura grup. spreiuri de par si am invitat vre-o 20 de fete .... pana pe la ora 10 ne-am adunat 8 fete.....stateam noi plictisite si ascultam muzica..mai vorbeam.....beam un cocktail cu lichior de mere si suc de portocale....si zice o prietena....nu ai ceva mai tare?.....scot o sticla de jack daniels ... energizante....si punem cate un 50g de pers ciocnim noi....zic eu.....hai sa-l dam peste cap si odata ce s-a golit paharul..inca unul si-nca unul....si de aici a inceput totul........din plictiseala care o aveam....a iesit un show ....nu m-am simtit in viata mea atat de bine ca in seara aia..
Mi-am pus un voal aiurit o funda in varful capului si 4 fasii de voal care ieseau din ea, o rochita alba peste blugi si-am inceput sa chiuim si sa cantam tot felul de prostii inventate pe loc...ne-am vopsit parul in culori parca eram papagali
Radeam, povesteam, dansam, ne prosteam.....ne-am pus toate in cerc si jucam jocul ala cu invartitul sticlei si cine cadea CAP trebuia sa-i deseneze ceva pe fata celeilalte....si acolo sa vezi organe sexuale masculine desenate pe fata si scene erotice....ne pisam pe noi de ras...trebuia sa merem in discoteca asa picate.......am topit o sticla de jack daniels 700g in 5....ca celelalte 3 erau soferite.....
Si cum eram noi incalzite ne-am inarmat cu fluiere si alta sticla de jack si am mers la discoteca....ajunse acolo se uita lumea la noi ca la nebuni......dedicatii pt burlacite....saream, chiuiam,tipam, fluiaram......ne facea lumea poze...veneau ma felicitau..faceau poze cu noi.....a iesit un show tare de tot....dupa aia am mers in alta discoteca....am facut show si acolo...ne-am intors in prima faceam trenuletul s-au alaturat si altii ....aveau o bara de streaptese....ne prosteam toate acolo...
Dupa aia ne-am intors acasa am facut un gratar pe terasa....ca dupa atata bautura mergeau niste aripioare.....am mai stat am mai ras am mai topit o sticla de jack daniels de 500 g cu energizant si dupa aia ne-au sunat baietii sa mergem sa-i aducem acasa de la un restaurant.....ne-am adunat ei erau foarte plictisiti ca nu au facut nimic interesant si noi nu mai puteam de ras si de povestit... pe la 6 dimineata s-a spart gasca....fiecare la casele lor

Va pup si sper sa va distrati la fel de bine ca mine....si sa nu va suparati indiferent ce s-ar intampla.....mie mi-au tras teapa 10 fete dar m-am distrat mult mai bine cu cele care au venit si mi-au demonstrat ca-mi sunt cu adevarat prietene....

 
kentutzaDate: Sambata, 03 Jan 2009, 23:29 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
daca si la baut si distractie trag tzeapa...e clara treaba...insa vad ca te-ai distrat nu gluma...eu inca ma mai gandesc daca sa-mi fac sau nu.... <_<
 
rocsanyk3Date: Duminica, 04 Jan 2009, 03:49 | Message # 3
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu zic k merita sa faci .... chiar daca ai putine prietene ceea ce conteaza e sa te simti bine cu fetele...chiar daca iesi des cu ele si sunteti ka intre fete ... acea seara e speciala si nu trebuie sa faci lucruri care nu iti plac sau el sa faca prostii cu fetele
E deosebita mai ales daca o faci tu pe-a mireasa ..te simti mai deosebita ..esti in centrul atentiei...e fain si acum ne mai aducem aminte de nebuniile facute. iti dai seama 2 sticle de jack in 5 fete ? aia mica de 500 sa zicem ca s-a mai pierdut cat a mai cazut cat a mai ramas in pahare... cat am mai dat la altii ...dar aia de 1l tot am topit-o noi .... a fost fain...eu as mai face de cateva ori...
 
kentutzaDate: Sambata, 10 Jan 2009, 21:19 | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
faza e ca eu nu am decat una singura...si cu nasa mea...insa m-amtot gandit si o sa o fac...ma gandesc eu la ceva... cool
 
rocsanyk3Date: Duminica, 11 Jan 2009, 06:16 | Message # 5
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
si in 2 ce show poate iesi booze ..... daca aveti buna dispozitie .... mi-aduc aminte ce faceam cu prietena mea cand ramaneam singure acasa .... ajungeam sa dansam si zorba grecu fool tongue radeam ca nebunele.... ne aduceam aminte de ce faceam cand eram mici ... de ¨iubitii¨ din copilarie ... poate fi fain si in 2.... iti spun eu ca mai bine sa fii langa o persoana care tine la tine cu adevarat decat sa chemi la petrecere niste false care vin numai sa bea moka si sa le doara undeva ca e petrecerea ta
 
kentutzaDate: Duminica, 11 Jan 2009, 22:27 | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
corect....bine ca se vor strange...vine prietena mea(rodica) nasa mea si sora ei...mai vad eu...oricum o sa mi-o fac...m-am hotarat cool B) cool
 
Maria_InesDate: Luni, 12 Jan 2009, 02:02 | Message # 7
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
si eu o sa-mi fac petrecerea burlacitelor biggrin biggrin baloane, confetti si...mai vad eu happy
 
rocsanyk3Date: Marti, 13 Jan 2009, 01:34 | Message # 8
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
pe bune ca si-acum ma gandesc cu drag la noaptea burlaciei ... nu am tinut cont de nimic... nu m-am suparat ... nu am tinut cont de lumea care era pe strada sau in discoteca... eu eram burlaca si atata tot .... uiuiu ...uiuiu ...... cat am mai ras ...pe bune ca de mult nu m-am mai distrat asa ...
 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 22:55 | Message # 9
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
de asta si vreau sa nu treaca nesarbatorita seara respectiva....kentutza...ce bine ce te-ai rasgandit...ne chemi si pe noi? happy ..hei...rocsanyk3 vii??daca ne cheama? biggrin
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:07 | Message # 10
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
daca as putea as veni cu cea mai mare placere .... dar nu cred ca o sa fiu la sfarsitul lui august acasa..... ne gandim sa mergem de sarbatori anul asta...dar cine stie poate mergem vara ca in toti anii.... mai vedem .... acuma sa ne invite.. tongue tongue tongue
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:44 | Message # 11
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
kentutza...vin si eu la petrecere...cand ne inviti biggrin daca nu ai cu cine...uite...vad ca fetele vor... cool ne facem de cap...facem o cerere la sotul lui rocsanyk3...ca ea e femeie maritata...si daca se aproba mergem..ce zici rocsanyk3????daca nu il inchidem in lift biggrin
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:19 | Message # 12
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin smile ..... sunt maritata dar nu sunt legata de calorifer tongue tongue tongue veniti sa ma luati de acasa toate imbracate cu fuste lungi, bluza pe gat, parul prins in coada, ochelari de Betty si ma cereti de la el wink sa parem fete cuminti.... si dupa ne facem de cap biggrin cool evil
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:28 | Message # 13
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
tareeee biggrin biggrin cool sa vad unde si-a lasat bunicamea ochelarii prinsi cu scoch....pana atunci tie si tu treaz noaptea sa fie in toane bune cool pregateste terenul
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:54 | Message # 14
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
ma alatur grupului biggrin mai ramane sa ne confirme kentutza biggrin
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:57 | Message # 15
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
booze angel deal

Added (14 Jan 2009, 01:57)
---------------------------------------------
ken-tu tza! ...ken-tu-tza! ... ken-tu-tza! ...e kentutza! e kentutza! e! e! !!!!!!!!!
asteptam..... astept si eu choiar daca nu e sigur ca o sa fiu in tara.... va sustin moral....

 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » PETRECEREA BURLACITELOR!!!!!!!!! Cea mai distractiva noapte!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz