Kentutza`s brides Vineri, 29 Mar 2024, 12:47
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Falsi in ziua nuntii!
Falsi in ziua nuntii!
kentutzaDate: Joi, 04 Dec 2008, 21:50 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Urasc acele poze false cu miri care se prefac ca se saruta si care pun zambete false doar ca poza sa iasa bine. De ce sa nu aruncam cate un zambet pana la urechi? Doar suntem fericite ca ne casatorim cu barbatul vietii noastre si este ziua cea mai fericita din viata noastra NU? biggrin
 
rocsanyk3Date: Vineri, 05 Dec 2008, 02:01 | Message # 2
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
daca esti intradevar fericita cu decizia luata nu ai cum sa nu zambesti... am avut un zambet continuu pe buze... la un momentdat ma dureau falcile...
nu am avut un fotograf care sa aiba un studio particular unde sa ne faca nuj ce fel de poze deocheate...desi mi-ar fi placut ... nu e vorba de falsitate ca doar pozele raman pe viata ca amintire si trebuie sa fie cat mai frumoase ... fals ar fi daca s-ar urâ mirii si ar face nunta de fatada zambind in fata camerei dry biggrin
 
kentutzaDate: Sambata, 06 Dec 2008, 22:14 | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
eu cu siguranta voi avea un ranjet pana la ceafa de fericire...doar ma casatoressc cu barbatulo vietii mele si cum s-ar spune nimeni si nimic nu-mi va umbri fericirea!!!! tongue ...mai sunt 6 zile:)))
 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 23:19 | Message # 4
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
poate nu erau impacati cu ideea biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
kentutzaDate: Duminica, 18 Jan 2009, 01:52 | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
sincera sa fiu si eu la cununia civila mai aruncam cate un rambet fals..inafara de cei pentru soacra mea...faza e ca te saturi sa tot zambesti la toate aparatele si camerele prezente...la un moment dat...te dor si obrajii biggrin
 
rocsanyk3Date: Luni, 09 Feb 2009, 23:34 | Message # 6
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu nu mai puteam la un mmdat de obraji... imi amortisera.... dar parca cuvantul fals mi se pare cam negativ pentru acea zi ..... desi am avut cativa invitati pe care nu-i cunosteam si totusi ii salutam zambind si ma bucuram ca au venit de parca ii stiam de-o viata ... dar cred ca e normal sa fie asa ...
 
elenya83Date: Vineri, 13 Feb 2009, 10:35 | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Pai daca tot te hotarasti sa faci pasul asta...pai atunci inseamna ca zambetul va trebui sa fie cat mai natural..nu vad de ce ar trebui sa fie fals dry Chiar am vazut un album de la nunta unei prietene....si am ramas profund impresionata de zambetul lor...chiar m-a marcat...adica pareau chiar fericiti in toate pozele.Se citea mai mult decat fericire pe chipul lor..cred ca IMPLINIRE se numeste tongue hands holiday
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Falsi in ziua nuntii!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz