Kentutza`s brides Vineri, 29 Mar 2024, 17:14
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Cine hotaraste muzica?
Cine hotaraste muzica?
kentutzaDate: Joi, 04 Dec 2008, 21:23 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
In functie de ce anume alegem muzica?de varsta predominanta a invitatilor, de mediile din care provin sau punem toate genurile de muzica in speranta ca se va gasi cineva caruia sa-i placa x melodie?ce ne facem?
 
kentutzaDate: Sambata, 03 Jan 2009, 23:42 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
pai...nu-mi fac probleme la alesul muzicii..am deja o mare parte de lista happy nici eu nu vreau manele...populara ca suntem romani nu tigani...daca cere unul vreo una poate ii facem pe plac da...fara rup camasa de pe mine si etc... biggrin
 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 23:17 | Message # 3
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
eu as vrea formatie...si vine intrebarea formatie sau dj? surprised
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:52 | Message # 4
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
pai..eu si ursul meu blanos happy ...cred ca ne luam dj si il punem sa puna de la macarena pana la zii vasile cool
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:55 | Message # 5
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
eu inca nu m-am hotarat dry e complicat toti trag ba in stanga ba in dreapta ufff nu mai inteleg nimic wink
 
zimonelaDate: Vineri, 16 Jan 2009, 23:18 | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
buna! noi suntem in dilema..intre formatie si dj....la noi dilema e provocata si de faptul ca noi singuri ne ocupam de finantarea nuntii si nu-mi permit sa arunc banii pe toate mofturile pe care mi le-as dori...eu am fost la f multe nunti..atat cu dj, cat si cu formatii....si m-am distrat de minune si la unele si la altele.....de asemenea am fost la nunti care au fost stricate din cauza formatiei..etc.
as dori un sfat pt cele care-si fac nunta in buc anul asta in materie de preturi. cam cat face o formatie anul asta....cat mai multe detalii....si la dj la fel.
ca sa stiu daca ma bag la negociere...sa ma bazez pe ceva informatii smile
 
kentutzaDate: Duminica, 18 Jan 2009, 01:49 | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
wink noi am preferat dj si deja il avem...acum ne tot gandim sa ne luam si formatie macar pentru cateva ore de populara...insa inca ma mai gandesc la asta...ca sincer nu vreau sa stau toata noaptea sa aud melodia lu gigi nuj care venit din roma ca da el bani la lautari...
 
laryDate: Sambata, 31 Jan 2009, 12:05 | Message # 8
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
eu o sa am formaţie i-am auzit si la alte nunti cum cântă si mi-a plăcut...sper sa iese totul bine
 
rocsanyk3Date: Marti, 03 Feb 2009, 19:12 | Message # 9
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
formatii sunt multe, mai ales de astia care ies ca ciupercile ... chiar daca dai un ban dar macar sa nu falseze toata noaptea ca-i oboseste pe invitati
 
kentutzaDate: Miercuri, 04 Feb 2009, 20:35 | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
faz e ca eu nu promovez manelele si deaceea nu vreau lautari..ca sa-mi cante nuj ce tiganeala toata oaptea...e nunta de romani nu de tigani si in al doilea rand cer o groaza de bani...bani cu care poti face altceva...in plus eu vreau toate genurile de muzica iar ei nu-mi pot oferi asta... cool
 
rocsanyk3Date: Joi, 05 Feb 2009, 01:39 | Message # 11
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
inainte credeam ca nunta fara manele si populara nu e nunta dar la nunta mea nu a fost nici o manea si s-au distrat o gramada invitatii...... avea tipul si tipa o voce de n-ai vazut... fain tare...stai asa si-i asculti nu falseaza deloc...... daca vreti sa va faceti o parere intrati pe net www.trupacontinental.ro si ii puteti asculta
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:27 | Message # 12
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
o sa vedem ...pune te rog asta la recomandari...
 
rocsanyk3Date: Sambata, 14 Feb 2009, 02:27 | Message # 13
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
k
 
kentutzaDate: Sambata, 21 Feb 2009, 21:43 | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
eu inebunesc cand vad pesoane f departate care vin si vor sa comande prin nunta... no si tu nu poti face nimic pentru ca risti sa-ti strici nunta daca persoana e certareata shutup
 
rocsanyk3Date: Duminica, 22 Feb 2009, 02:38 | Message # 15
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
pe mine ma streseaza cand vine un invitat si vrea ¨ trandafir de la bacau ¨ k el e din bacau si face figuri sau faze de astea nashpa.... i-as da afara pe astia si batuti dupa un colt sa nu le mai trebuiasca trandafiri in viata lor .... daca vad un trandafir pe strada sa intoarca capul tongue smile .....
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Cine hotaraste muzica?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz