Kentutza`s brides Vineri, 29 Mar 2024, 03:10
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Kentutza`s Bride » Sex, love & tenderness » Viata sexuala dupa casatorie?
Viata sexuala dupa casatorie?
kentutzaDate: Sambata, 29 Nov 2008, 16:57 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Credeti ca se va schimba cu ceva viata voastra sexula dupa casatiorie?Va fi mai bine?Sau poate va ve-ti capata suficienta incredere incat sa vorbiti orice cu partenerul.Asta nu putem sti insa putem sa oferim parerile noastre personale, c-am ce am vrea sa se intample sau ce anume asteptam toate dupa semnarea faimoasei hartii!!
O sa fie mai bine sau o hartie nu schimba nimic?
 
Maria_InesDate: Miercuri, 03 Dec 2008, 01:26 | Message # 2
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
Eu sper sa nu se schimbe nimic. Am o viata sexuala destul de activa. Oricum, sper sa nu cresc in greutate pentru ca asta ar diminua dorinta sexuala a iubitului meu. Si nici el sa nu se ingrase ca nesimtitul sau sa stea toata ziua in fata televizorului la meci si sa bea bere (daca se uita la ce am scris aici, nu mai pup eu nunta cu el). smile
 
AndreeaLucaDate: Joi, 04 Dec 2008, 13:12 | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: Offline
in mod normal nu se schimba nimic...depinde de problemele fiecaruia(cu capul) tongue
 
rocsanyk3Date: Sambata, 03 Jan 2009, 03:33 | Message # 4
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
[color=red]e la fel... mai ales ca locuiam impreuna de 2 ani jumate ..... nu s-a schimbat nimic
 
kentutzaDate: Sambata, 10 Jan 2009, 21:56 | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
si eu cred acelsi lucru insa...vad ca se pune atata accent pe chestia asta...incat...ajungi sa-ti pui intrebari biggrin
 
rocsanyk3Date: Duminica, 11 Jan 2009, 05:27 | Message # 6
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
cred ca totusi esti mai relaxat atunci cand vrei sa incerci chestii noi.... esti mai sigura pe tine... de-acum esti nevasta lui ... nu mai ai acea frica.... poate, poate ne despartim si atunci ce fac? zic si eu ...
 
kentutzaDate: Duminica, 11 Jan 2009, 22:46 | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
nuj cool ...faza e ca barbatii intotdeauna exgereaza cand vorbesc de vechile cuceriri si istorioarele lor cool
cunosc tantalai care isi povesteau ce faceau cu iubitele lor...detalii foarte intime.... biggrin biggrin biggrin
 
rocsanyk3Date: Marti, 13 Jan 2009, 01:54 | Message # 8
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (kentutza)
nuj ...faza e ca barbatii intotdeauna exgereaza cand vorbesc de vechile cuceriri si istorioarele lor
cunosc tantalai care isi povesteau ce faceau cu iubitele lor...detalii foarte intime....

EX-Fostul prieten
AC-Actualul prieten
F-Fata

niste tarani ... sa povestesti ce faceai tu cu nuj care... pe bune ... eram o data in oras cu fetele si l-am auzit pe unu EX care vorbea cu actualul prieten, AC ,al fetei F cu care fusese EX inainte. Si-i spunea lu AC bai eu am f----o pe F si tu acuma iesi cu ea in oras ... i-am dat la m--e si am f----o in c-r si tu o tii de mana pe strada si-o pupi .... Ala saracu AC..era un baiat asa mai simtit cumva si mai slabutz, mai copil si-i zicea lu EX ... am iesit de cateva ori in oras cu F, ne intelegem bine o sa mai iesim ... Bäi tu n-auzi ca eu pot sa o f-t cand vreau ... daca ma iesi cu ea in oras te sparg cu bataia .....

Imi venea mie sa ma duc sa-i dau cu ceva in cap lu EX si sa-i spun vre-o 2 vorbe dar era beat si eram si in vacanta ... nu vroiam sa-mi stric seara pt un prost ... da ca sa vezi cat de tarani prosti pot fi unii ... bine ca eu am prescurtat ... faza e ca-i poveste lu AC tot ce facea el cu fosta lui prietena ... un tampit ...

 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 23:35 | Message # 9
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
nasoala faza...stiu ca asa vb barbatii(unii dintre ei)...in liceu aveam asemenea specimene de astea...la ei un sarut pe burta se transforma in m...e, si o mangaiere pe picior inseamna l@b@...sunt niste tampiti...cand eram mica stiam o faza cu numaratul aventurilor...la baieti inmultesti cu 2 si imparti la 3 sau ceva de genu si la fete invers biggrin biggrin biggrin nu mai tin minte
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:02 | Message # 10
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
eu am auzit si fete care vorbesc asa ceva....nu cred ca e ceva aiurea daca vb cu cineva si ceri un sfat ...dar sa povestesti cum te mai aseaza barbatu tau...e naspa... biggrin
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:51 | Message # 11
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
mie nu-mi place sa vorbesc deloc despre viata personala.... cred ca asta e ceva intre noi 2 si e momentul nostru..numai noi stim ce facem...e secretul nostru.... nu-mi place sa povestesc detalii despre viata sexuala sau pozitii si chestii .... nu stiu... asa sunt eu ... si nu am nimic impotriva celora care vorbesc dspre asta am prietene care povestesc dar eu nu pot
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 02:33 | Message # 12
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
viata sexuala nu ar trebui dezvaluita nimanui tongue daca ai o problema mai bine inventezi cum ca o pritena are nuj ce problema in caz ca persoana iti poate da un sfat insa e mai bine sa tii gura bine inchisa happy
 
kentutzaDate: Joi, 15 Jan 2009, 00:24 | Message # 13
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
corect..dupa aceea ai sansa sa vezi bannere pe strada cu ce ai spus biggrin biggrin biggrin
 
rocsanyk3Date: Marti, 27 Jan 2009, 02:57 | Message # 14
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
faza e ca nu se stie niciodata pana unde tine prietenia .... pentru mine e ca un secret intre noi 2 ... daca ar sti toata lumea ce joculete facem parca nu ar mai fi la fel ....
 
kentutzaDate: Marti, 27 Jan 2009, 22:41 | Message # 15
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
corect....ce faci in dormitor e secretul cuplului...asta chiar ca nu se spune!!!! biggrin
 
Forum » Kentutza`s Bride » Sex, love & tenderness » Viata sexuala dupa casatorie?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz