Kentutza`s brides Vineri, 29 Mar 2024, 02:51
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Kentutza`s Bride » Sex, love & tenderness » gelozia o boala?
gelozia o boala?
kentutzaDate: Joi, 04 Dec 2008, 21:41 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
E una din problemele unei relatii. O persoana geloasa vede lucruri care nu exista si pandeste fiecare pas. Cat de geloase sunteti si cum va calmati? Dar ei sunt gelosi? Ce ne facem cu gelozia? wacko wacko
 
rocsanyk3Date: Sambata, 03 Jan 2009, 03:28 | Message # 2
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Noi nu suntem atat de gelosi incat sa o numim o boala sau sa aecteze relatia
Sunt geloasa recunosc dar asa putin.... ca nici nu prea imi da motive... sa se bage in seama cu altele sau sa le zambeasca pe strada ... sunt geloasa pe Jessica Alba si pe Charlize Theron (nuj daca se scrie asa) ca ii curge din gra cand vede un film cu ele si mentioneaza de fiecare data ca sunt cele mai frumoase femei ...feminine nuj ce puii mei.... dar orium si el e gelos pe Eddie Cibrien, Miguel Angel Silvestre si Robert Pattinson asa ca suntem la egal .... biggrin
Daca nu am fi gelosi nu ne-ar pasa de prsoana de langa noi.... cand iubesti esti gelos catusi de putin[color=red]
 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 01:14 | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
pe mine ma dispera ca intotdeauna cand zic eu de una ca e frumoasa zice...aia e frumoasa???...ori nu recunoste ori chiar nu-i place....oricum eu sincera sa fiu chiar nu ma uit la barbati eu ma uit la femei sa vad...cum sunt machiate...cum se imbraca...daca sunt mai frumoase...etc....
 
rocsanyk3Date: Duminica, 04 Jan 2009, 02:12 | Message # 4
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Si noi ne uitam 99 la suta la femei si comentam si el tot fericit .... si o data stateam la coada la cinema si era o bunaciune de barbat chiar el mi l-a aratat .... si atunci m-am putut razbuna biggrin da arata bine tipul... chiar greu vezi barbati asa bine proportionati ... asta chiar arata bine uite ce bratz facut are ..... si el un pic gelos ... Da da crek ala nu face nimic toata ziua ...numai sala si vitamine.... si eu eram facut ca el cand eram acasa ca mergeam toata ziua la sala... da aici de unde .....
:)) :)) aaaaahhhhh te-am vazut si pe tine o data gelos..... dar tot nu a recunoscut...

Nici nu prea sunt barbati la care sa ne uitam si sa zicem ce bun e tipul.... in schimb cand vezi o femeie e altfel .... ce bine arata tipa.... ce fund fain are .... ce mers de gazela are ...etc

 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 12:14 | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
hahahahahahha.....esti nebuna!!!!!la mine e muuuulllt prea gelos e in stare sa-l ia la bataie pe ala....hahahahahha...tareee....
intradevar nu prea exista barbati frumos...ultimul l-am luat eu cool
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:04 | Message # 6
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
atunci daca l-ai luat ai grija de el... biggrin biggrin biggrin si noi suntem foarte gelosi dar...daca nu esti gelos nu iubesti...asa-i???
 
rocsanyk3Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:47 | Message # 7
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
atat timp cat nu ajungi la extreme...sa ti se para lucruri care nu sunt, sa se ia de baieti pe strada ca s-a uitat unu la tine..sau faze de astea nashpa.... pe mine crek m-ar dispera
e normal sa fii gelos dar sa nu fii agresiv in acelasi timp .... ca ajungi sa pierzi persoana iubita
 
kentutzaDate: Joi, 15 Jan 2009, 00:28 | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
asa e insa atunci cand avem o criza de gelozie ni se pare ca restul sunt nebuni si tu esti sanatos biggrin eu am avut multe insa acum cu timpul m-am mai calmat..daca e sa fie al meu , asa o sa fie iar daca se uita dupa alta inseamna ca nu ma merita , ca nu-l mai interesez si e cazul sa-mi impaturesc carpele si s-o sterg!
 
rocsanyk3Date: Sambata, 17 Jan 2009, 02:47 | Message # 9
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
sa-si impatureasca el si s-o stearga....daca calca stramb
 
kentutzaDate: Duminica, 18 Jan 2009, 01:56 | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
si sa nu mai ai tu placrea de ai arunca boarfele pe geam??????? happy
 
rocsanyk3Date: Duminica, 18 Jan 2009, 16:33 | Message # 11
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (kentutza)
si sa nu mai ai tu placrea de ai arunca boarfele pe geam???????

nu.....nu vreau sa am neplacerea sa ma arunce el pe geam tongue ...... nu-s eu cu de astea ... daca nu ne intelegem pleaca ala care a calcat stramb si imi continui viata linistita .... oricum nu-l pot bate ca e de 2x cat mine si decat sa ne petrecem restul zilelor cu amenintari si crize nervoase mai bine imi vad linistita de viata mea...... daca nu vrea sa plece pana la urma plec eu si gata .... tot el are de pierdut
oricum astea sunt pareri ...n-am de unde sa stiu cum as reactiona la o faza de asta.... asta poti sti doar cand esti acolo .... asa din gura pot spune si ca ii dau foc la haine sau ca-i tai sexul in timp ce doarme,,,,, etc...multe alte ganduri diabolice dar nu poti sa stii si nici n-as vrea sa descopar vreodata .....
 
kentutzaDate: Marti, 27 Jan 2009, 22:59 | Message # 12
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
mai bine sa nu descoperim..insa...il fac de-si baga implanturi in tzatze biggrin
 
rocsanyk3Date: Marti, 10 Feb 2009, 01:20 | Message # 13
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
daca ar fi sane despartim pt ca nu n mai intelegem nu ar fi problema dar sa aflu ca m-a inselat chiar ca m-as criza
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:38 | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
eu vreau sa aflu tot
 
rocsanyk3Date: Vineri, 20 Feb 2009, 01:18 | Message # 15
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
cu cat stii mai mlt cu atat suferi mai tare .... cry
 
Forum » Kentutza`s Bride » Sex, love & tenderness » gelozia o boala?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz