Kentutza`s brides Vineri, 19 Apr 2024, 12:58
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Plangeri sau recomandari!
Plangeri sau recomandari!
kentutzaDate: Duminica, 30 Nov 2008, 23:17 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Asteptam cu totii cred parerile voastre care vi le-au lasat diferite firme, restaurante, sau alte locatii din orasele voastre. Asteptam toate opiniile cu privire la acest aspect! tongue
 
zimonelaDate: Vineri, 16 Jan 2009, 23:32 | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
eu voi recomanda o firma pentru invitatii, pe care mi-a recomandat-o o prietena care a avut nunta in 2008...este vb de TBZ.
am inteles de la aceasta ca au facut si reduceri la pretul invitatiei si scrisul a fost gratuit....eu am primit invitatie de la ea si a fost frumoasa. maine ma duc la expomariage de la palatul parlamentului si voi mai studia ofertele si voi veni cu noutati.
ea a avut rochia de la MIRANDI si mi-a spus ca a fost f multumita de prestatia lor, practic au fost seriosi. a dat si avans putin la inceput si restul de bani cand a ridicat rochia, dar si rochia a fost f bine facuta, fara surprize.
noutatile le voi aduce dupa ce studiez si eu ofertele smile
va poop
 
rocsanyk3Date: Sambata, 14 Feb 2009, 02:33 | Message # 3
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu ii recomand cu toata increderea pe baietii din Trupa Continental , ne-au cantat noua la nunta in 2008 si au fost absolut extraordinari. Au un repertoriu bogat si cei doi solisti o fata si un baiat au o voce minunata ... nu falseaza deloc
Daca vreti sa aflati mai multe informatii despre ei intrati pe adresa www.trupacontinental.ro si puteti afla tot ce va intereseaza .
Ei sunt din Suceava dar se deplaseaza si in alte localitati, e posibil sa vi se para cam scump dar va asigur ca merita
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Mar 2009, 21:21 | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
ms pentru recomandari...sunt sigura ca sunt de mare ajutor recomandarile voastre ok
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Plangeri sau recomandari!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz