Kentutza`s brides Marti, 23 Apr 2024, 11:38
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Flori naturale sau artificiale?
Flori naturale sau artificiale?
eduarda_83Date: Duminica, 18 Jan 2009, 22:24 | Message # 16
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
asa e...pe mine chiar ma ajuta site-urile...ma ajuta sa ma decid, aflu si alte pareri si in plus legam si prietenii happy
 
rocsanyk3Date: Luni, 19 Jan 2009, 15:21 | Message # 17
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
oricum faci tot cum vrei tu chiar daca atii nu sunt de acord dar cateodata afli niste pareri la care tu nu te-ai gandit si e fain ... scapi de un stres.....
 
kentutzaDate: Marti, 27 Jan 2009, 22:53 | Message # 18
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
tocmai de asta suntem aici...eu pana sa intru pe site-uri de nunti nu prea stiam ce e aia o nunta...stiam eu ceva, ceva insa ma ajuta mult....in fiecare zi descopar ceva, mai vad o parere...mai legam o prietenie...e urat sa fii singur in viata asta!!! sad
 
rocsanyk3Date: Luni, 09 Feb 2009, 23:15 | Message # 19
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu eram speriata tare. aveam restaurantul, muzica si foto-video inchiriate .... si restul eram ca-n plop..... la pamant... stiam doar ca-mi trebuie rochie si costum de mire dar restul nimic.... si usor usor pe mai multe site-uri am gasit informatii .... care m-au ajutat o gramada....
 
elenya83Date: Vineri, 13 Feb 2009, 10:43 | Message # 20
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
exclusssssss flori artificialeee noo wayyy dont no no
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:00 | Message # 21
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:07 | Message # 22
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
elenya83...hei bun venit pe site...ai dreptate eu am lucrat vreun an ca florareasa si daca e ceva mai de prost gust la o nunta inafara de bisericutele care se formeaza sunt florile artficiale...nu va puneti fratilor asa ceva...daca nu ai bani pentru aceasta investitie dute la tara la bunica smulei toate buruienile din gradina si punele pe masa... happy
 
rocsanyk3Date: Sambata, 14 Feb 2009, 01:17 | Message # 23
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
flori artificiale care imita bine naturalul se mai pun la stalpisorii de la intrare sau pe arcada .... dar noi am preferat sa avem tot cu acelasi tip de flori naturale :D.....
de obicei cand auzim de flori artificiale ne gandim la niste uratenii de plastic dar pot fi si flori frumoase artificiale .... depinde de materialul folosit si de calitatea acestora .... dar dupa ceva timp daca se pune praful pe ele nu mai ai ce face sunt chiar de prost gust ..... si ca sa cumperi tu pt nunta flori artificiale atat de frumoase nu-ti convine pentru ca sunt mai scumpe ... mai bine pui naturale ... iar ca sa le inchiriezi de la cei cu ornatul salii trebuie sa te astepti la niste flori uzate si imbibate cu praf ..... deci sfatul meu e sa nu va puneti flori artificiale ca ornament pt nunta oricat ar incerca sa va convinga bunica si matusa .....


Message edited by rocsanyk3 - Sambata, 14 Feb 2009, 02:59
 
elenya83Date: Sambata, 14 Feb 2009, 10:27 | Message # 24
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Multumesc kentutza kiss
 
kentutzaDate: Sambata, 21 Feb 2009, 21:39 | Message # 25
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
cu placere..daca nu ai bani faci decorul din altceva insa NU din flori artificiale...din alea o sa avem cand ne duc pe ultimul drum... angel
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Flori naturale sau artificiale?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz