Kentutza`s brides Joi, 28 Mar 2024, 21:53
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Pe cine excludem de la nunta?
Pe cine excludem de la nunta?
kentutzaDate: Joi, 01 Jan 2009, 23:09 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Sunt sigura ca si voi aveti anumite persoane care cu siguranta preferati sa le excludeti de pe lista invitatilor!!!eu am vreo 2 familii...chiar daca sunt rude foarte apropiate....prefer sa le exclud decat sa-mi strice nunta!!!voi ati avut astfel de probleme?cum le-ati rezolvat??? wink
 
rocsanyk3Date: Vineri, 02 Jan 2009, 23:19 | Message # 2
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Si eu am avut PLACEREA de a nu invita la nunta 2 familii din partea sotului (niste fraieri care ne-au mancat nervii cateva luni din viata) si spun ca am avut placerea pentr ca ei erau foarte siguri ca o sa-i invitam si au ramas cu dorul de nunta .... si familia unei verisoare de-a lu maicamea .... vorbea aiurea prin oras ca am fugit de-acasa, ca am fugit in lume c-un golan despre care ea nu stie nimic .... wacko mai mult asta era problema ca nu stia ea despre cine e vorba.... dar oricum era un vagabond ce mai conteaza ca nu-l cunostea cool ...

Cel mai bine...decat sa vina si a comenteze aiurea.... au comentat si la nunta la fratii mei toata nosptea ... nu-i mai suporta prietena lui maicamea care statea langa ea... asa ca m-am eliberat de comentarii .... si nu e adevarat ca toata lumea comenteaza ,,,, numai rapenii astia invidiosi au de comentat... un invitat educat nu comenteaza la nunta ca nu-i bun vinu sau ca muzica e nashpa... daca nu-i convine ceva vorbeste acasa cu sotul .... dar astia needucati care sar calul trebuie exclusi

Added (02 Jan 2009, 23:19)
---------------------------------------------
happy tin sa precizez ca nu eram fugita de acasa....maicamea, taicamiu...fratemiu, cumnatamea venisera in vizita la noi ..am pertecut Craciunul in Spania , eram logoditi cu data nuntii stabilita si ea zicea la toti cu care se intalnea ca-s fugita in lume si nu stie nimeni de capu meu...cine stie pe unde umblu si ce fac ... mai si dadea de inteles ca wink ¨cine stie ce face ea prin strainatate cu un golan... in ziua de azi nu mai poti tine fetele in frau booze ¨ Un pik de respect ...

 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 00:14 | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
lool.....ce lume nebuna...am vreo 2...3 familii care o sa ramana asa cum ai spus tu cu dorul de nunta...si daca imi mai fac si altii probleme ni se face dor si de ei imediat...n-am nevoie de hiene la nunta....ma distrez si cu zece oameni daca e nevoie biggrin biggrin biggrin
 
Maria_InesDate: Marti, 13 Jan 2009, 23:16 | Message # 4
Lieutenant
Group: Users
Messages: 55
Reputation: 0
Status: Offline
eu pe aia..care au probleme cu alchoolul, certaretii....si mai vad eu tongue
 
eduarda_83Date: Miercuri, 14 Jan 2009, 00:48 | Message # 5
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
pe soacramea..pot???sotul are sora mai mare...credeti ca ar putea tine locul soacrei mari????? biggrin biggrin biggrin biggrin
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 01:56 | Message # 6
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
atunci le inchidem pe soacrele nostre intr-un cufar si le ducem la pinguini biggrin
 
rocsanyk3Date: Marti, 27 Jan 2009, 01:53 | Message # 7
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (eduarda_83)
pe soacramea..pot???sotul are sora mai mare...credeti ca ar putea tine locul soacrei mari?????

dacom...... cumnatamiu i-a tinut locul lu ¨socrul¨ ... nu a fost invitat la nunta si nici nu s-a simtit lipsa lui ... eu nu am simtit-o ... nici nu mai stiu cum arata ... l-am vazut o data pe strada si mi l-a aratat....

voi sa fiti fericiti.....

 
kentutzaDate: Marti, 27 Jan 2009, 22:43 | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
corect decat sa chemi o naumita persoana si risti sa-ti strice nunta mai bine te lipsesti de compania lui...la urma urmei nimeni nu e indispensabil pe lumea asta tongue
 
rocsanyk3Date: Luni, 09 Feb 2009, 23:08 | Message # 9
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
si mie ce nu imi mai place este sa inviti un om la nunta pt ca ¨ai obligatie¨ sau ¨are obligatie¨ .... ma dispera vorba asta .... daca vrea sa vina sa vina oricine (daca nu sunt problematici) dar decat sa vina doar pentru ca maicamea a fost la nunta lu ficasa si sa stea toata noaptea suparati ca au mai cheltuit niste bani mai bine sa nu mai vina
sau daca la mine nu a putut veni nuj ce prieten, eu nu ma duc la el pt ca el nu a venit la mine ....... ma dispera gandirile astea.....
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Feb 2009, 01:23 | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
stiu..nunta e privita ca o afacere si o obligatie...asta e...
 
Forum » Kentutza`s Bride » Pregatiri de nunta » Pe cine excludem de la nunta?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz