Kentutza`s brides Joi, 28 Mar 2024, 17:49
Main | Registration | Login Welcome Vizitator | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Kentutza`s Bride » Frumusete » Produse profesionale!
Produse profesionale!
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 01:35 | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
Aici vreau sa punem cele mai bune produse pentru machiaj, par si ingrijire corporala care le-am folosit!Eu de exemplu inca nu am gasit ubn fond de ten mai bun decat unul de la avon care l-am avut acum vreo 3 ani(si care l-au scos)am folosit L´oreal, garniei, channel, astor....totul scump si ieftin si tot nus multumita!!!despre rimel singurele care ma multumesc sunt cela de la Maybelline si Rimel London ....iar despre farduri de ochi tot acealeasi firme insa cu textura mai cremoasa...

dati drumul la firme...ca macar la asta sa ne pricepem!!!

 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 01:37 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline

aaa...am uitat cel mai bun blush care il recomand cu mana pe inima e Maybelline Dream Mousse Blush...insa despre fondul de ten aceeasi firma si textura...nu am fost multumita deloc!!!
Attachments: 0603040.jpg (73.0 Kb)
 
rocsanyk3Date: Duminica, 04 Jan 2009, 03:34 | Message # 3
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
eu nu gasesc ¨attach file¨ pentru a pune poze ..... explica-ne unde e ca poate mai sunt si altele ca mine cool merci

Message edited by rocsanyk3 - Duminica, 04 Jan 2009, 03:35
 
kentutzaDate: Duminica, 04 Jan 2009, 21:27 | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
attach file............ sub emoticonuri sunt chestii aste:

message options:

thread options:

ATTACH FILE:

GASIT???

sau sus in bara unde iti alegi tipul de scris, marimea...etc...ai intre dreptunghiul cu @ si quote...IMG
dai click si pui link-ul imaginii si va aparea pe site
bafta biggrin

 
rocsanyk3Date: Marti, 06 Jan 2009, 02:58 | Message # 5
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
acestea sunt produsele pe care le-am folosot la nunta ...astea sunt ale mele..... fondul de ten si celelalte produse folosite le avea cea de la salon .... cu astea m-am dus eu de acasa ca aveam incredere si ma machiez zilnic cu ele mi-am facut eu in stilul meu,
tusul ala e foarte fain, zici ca e un creion dar nu e nici din burete sa se curbeze ... e ca o carioca... si nu se intinde...cum il pui asa ramane pe ochi,
rujul e rezistent eu il am pe ala ¨bronze¨intre alea 2 rosii tine fest pe buze si e si placut,
cu rimelul n-ai nici o treaba chiar daca mergi la mare tot nu curge.... se duce de la ochi daca stai mult cu capul sub apa dar nu te trezesti neagra pe sub ochi
luciurile de la LÓreal sunt foarte sidefate ,,, am vre-o 3 si sew vad fain pe buze numai ca nu rezista extraordinar de mult acea stralucire ... daca se duce luciul ramane sclipiciul si trebuie sa te dai iar sau sa te stergi cu un servetel umed daca nu vrei sa fii cu sclipici pe la gura
fardurile sunt faine amandoua ...ala de la estee lauder nu e sidefat imi fac umbra cu maro si sub spranceana cu albul... si cu ala de la clinique ma dau pe pleoape




Message edited by rocsanyk3 - Marti, 06 Jan 2009, 03:40
 
kentutzaDate: Joi, 08 Jan 2009, 23:25 | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
dap...sunt f bune toate....macar cu poze stim sigur despre ce produse e vorba cool
 
andaDate: Miercuri, 14 Jan 2009, 02:50 | Message # 7
Lieutenant
Group: Users
Messages: 42
Reputation: 0
Status: Offline
eu cred ca e important si sa stii sa te machiezi , eu spre exmplu urasc persoanele care au ochi albastri si se machiaza intotdeauna cu albastru cool
 
kentutzaDate: Duminica, 18 Jan 2009, 02:01 | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
exact....ca pana la urma eu in tara ma machiam doar cu avon, oriflame si ruby rose si tot imi iesea bine happy
 
eduarda_83Date: Duminica, 18 Jan 2009, 22:38 | Message # 9
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0
Status: Offline
si eu folosec produse de la avon cool
 
rocsanyk3Date: Vineri, 20 Feb 2009, 02:00 | Message # 10
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
aveam si eu o gramada de la avon si oriflame cand eram acasa .... eram distribuitor la amandoua .... le stiam pe toate .. acuma nu mai am treaba cu ele s-au mai schimbat tongue
 
kentutzaDate: Sambata, 14 Mar 2009, 22:03 | Message # 11
Admin
Group: Administrators
Messages: 353
Reputation: 0
Status: Offline
am vazut ca exista super diferenta intrecataloage...in special la pretz...aici sunt mai ieftine(sp)
 
rocsanyk3Date: Duminica, 15 Mar 2009, 03:18 | Message # 12
Colonel
Group: Users
Messages: 223
Reputation: 0
Status: Offline
acuma nu mai stiu preturile la cosmeticele din Romania dar am vazut o diferenta mare la produse de curatat in casa .... de ex aici am dat 15 € pe: o galeata, un mop, tenn spalat pe jos, anticalcar pt baie, sprey pt geamuri, sprey de mobila, un bax de hartie de bucatarie, 2 carpe de sters praful, manusi .... si toate de firma cat de cat... nu cele mai ieftine ... si cand am fost in tara vroiam sa cumpar o galeata si un mop care nici macar nu au aceeasi calitate k VILEDA .... 50 lei ..mai bine de 10 € numai alea 2 ..... apai daca mai vroiai sa cumperi si restul treceai lejer peste 100 lei e bataie de joc pe bune ... cand vezi 20 lei un sampon .... sau 35 lei o masca de par sau mai mult cred.... parca asa imi aduc aminte .. e scump a naibii... pentru salariile de la noi ... eu nu stiu cum isi imparte lumea banii de trec de la o luna la alta
 
Forum » Kentutza`s Bride » Frumusete » Produse profesionale!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024
Free web hostinguCoz